Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOČIČKY ČEKAJÍCÍ NA NOVÝ DOMOV

 

CHCETE NĚKTEROU Z NAŠICH KOČIČEK ADOPTOVAT A MÍT JI RÁDI?

NEBO CHCETE KOČIČKÁM V NAŠEM DEPOZITU POMOCI A DAROVAT JIM TŘEBA KRMENÍ?

PROSÍM  KONTAKTUJTE  NÁS  NA EMAILU:

kockavsrdci@seznam.cz

Pro více fotek klikněte na obrázek.

Najdete nás také na Facebooku

 

 

nelly.jpg

 

NELLY

 

Ev. číslo: 64/20, narozena 7/20

Přijata 10. listopadu 2020

 

 

Hravá kočička, ráda tráví čas s člověkem i ostatními kočičkami je nekonfliktní. Hodně mazlivá. Vzorná chodí na kočkolit. Zvyklá jen v bytě.

 

Nachází se v pomocném depozitu spolku v Kolodějích nad Lužnicí.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

607 920 561 (mezi 17,00 - 19,00).

 

 

jenny.jpg

 

JENÍK

 

Ev. číslo: 51/20

Narozen: srpen 2020

V depozitu od: 14. října 2020


Přijat z kasáren v Týně nad Vltavou. Jeník je milý, mazlivý, rád baští - je potřeba, aby zjistil, že už bude mít stále plnou misku. Vzorně používá záchůdek.

Kastrace v budoucnu podmínkou.

 

Nachází se v pomocném depozitu spolku v Kolodějích nad Lužnicí.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

607 920 561 (mezi 17,00 - 19,00).

 

 

medu.jpg

 

MEDUNKA

 

Meduňku virtuálně adoptovala paní Jitka Chudlařská a přispívá jí 200 Kč měsíčně. Ze heartDĚKUJEME!

 


Ev. číslo: 37/20

Narozena: únor 2020
V depozitu od: 20.září 2020

 

Paní našla kočičku schoulenou pod stromem na své zahradě (zahrádkářská kolonie Litvínovice, u ČB), poskytla kočičce potravu a vodu a zavolala MP. Příjem byl prý odmítnut s tím, že kočka není zraněná.
Zdravotní stav při příjmu: dehydrovaná, velmi vyhublá, hodně rozsáhlé napadení ušním svrabem, špinavá, několik klíšťat. Kontrola na veterině: nezjištěna žádná zranění, žádné nachlazení, očička čistá.

 

Aktuálně k 17. říjnu 2020:

Medunka je hodná, ale je to pravá zahradní kočka. Ano, má ráda doma teplý pelíšek, ale s výběhem. Vůbec už se nebojí psů, spíš si z nich dělá legraci, všude vleze, všechno prošmejdí, pak se přijde domů  najíst, usne a za pár hodin nanovo akcedevil

Rychle se skamarádila s Kočínkem, viz. video: https://www.youtube.com/watch?v=p22AvH8oclA

(vypadá to, jako by lovili tu největší myš ze zahrady, ale pozor – byl to ten nejmenší komár z okolí).

 

 

 

Prosinec 2020: Medunka je očkovaná a přeočkovaná.

Kastrovaná.

 

 

Aktuálně leden 2021: 

 Zdravotní stav: přibrala na váze, pravidelně antiparazitika , očkovaná mimo vztekliny – nepovinné (12/2020). Zdravá kočička menšího vzrůstu.

Povaha a ostatní: Medunka je především lovec (pozor – myši nosí někdy až domů do koupelny, pak nás jemným „vrknutím“ volá, ať se jdeme najíst!). Zahrada je její ráj, lítá jak blázen, ale na zavolání VŽDY přiběhne k člověku. Citovou vazbu na lidi má silnou. Je to „šmejdilka všudypřítomná“ – asistuje u vaření, u čištění zubů, při koupání, u pc.., popřípadě pozoruje činnost lidí z míst, kde je na všechno vidět. Chodí se sama pomazlit a pochovat. Mňoukat umí, ale hlas používá minimálně, je velice tichá, ovšem předení má hodně hlasité! Nebojí se psů – z těch si dělá spíš legraci. Baští úplně všechno a když spí, nevzbudí jí nikdo a nic, mimo vysavače, z toho má panickou hrůzu. Záchůdek – preferuje chození ven, spíš si myslím, že se bojí jít doma na záchůdek, kam chodí jiné kočky.

V domácnosti ale zcela čistotná. S ostatními kočkami – od prvního dne se kamarádí s Kočínkem a jsou to opravdu velcí kamarádi, ale ostatní kočky jí nijak nezajímají, pokud by ji chtěl někdo „očuchat“, spíš prchá. Hodná, vitální zrzka v pubertě. Potřebuje výběh

na zahradu, ale určitě s možností kdykoli jít dle svého zase domů za svými lidmi, kde cítí bezpečí!!

 

Nachází se v depozitu spolku v Hosíně.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

775 061 550  (mezi 16,30 - 18,00).

 

 

martinek.jpg

 

MARTÍNEK

 

Martínka virtuálně adoptoval strejda Luděk a přispívá mu 500 Kč měsíčně. DĚKUJEME!


Ev. číslo: 22/20

Narozen: asi 2018
V depozitu od: 21. června 2020


Bílomourovatého kocourka krmila přes rok paní v oblasti Tábor - Klokoty. Prozatím je hodně plachý. V depozitu se zatím rozkoukává a schovává se, ale depozitní teta to rozhodně nevzdává a bude se snažit ho ochočit.
Kocourek je kastrovaný.

Aktualizace září 2020: Martínek se s lidmi těžko kamarádí, proto bude vhodný spíš do domku se zahrádkou, venku je ve svém živlu, ale teplým pelíškem a dobrou baštou nepohrdne, ale lidský kontakt mu není příjemný.

 

Nachází se v pomocném depozitu spolku v Čími.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

731 149 328  (mezi 16,00 - 18,00).

 

 

berti2.jpg

 

BERTIČKA

 

Bertičku virtuálně adoptovala teta Oliver White a přispívá jí 300 Kč měsíčněheart. DĚKUJEME!


Ev. číslo: 20/20

Narozena: cca 2015

V depozitu od: 31. května 2020Kočičku jsme přijali od starší paní z obce Dolní Slověnice, která se z pronajatého domku musela odstěhovat do bytu a nemohla si všechny svoje kočky vzít sebou. Odvezli jsme jednu dospělou kočku a šest koťat, která byla ve špatném stavu. I přesto, že koťatům byla nasazena ihned ATB, tři uhynula. Další zatím také nemají vyhráno. Tomuto by se dalo předejít, kdyby majitelka včas všechny své dospělé kočky nechala vykastrovat ! Bertička je klidná a moc hodná kočina. Ráda se mazlí. S ostatními kočkami vychází dobře. Je kastrovaná, odčervená.
Při kastraci jí byly vytrženy dva špatné zoubky. Jelikož má i ostatní zuby ve špatném stavu, bude jí přibližně za měsíc čekat ještě jeden chirurgický zákrok.

Bertička za dobu v depozitu trošku povyrostla, evidentně jedno škrabadlo je málo...

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 16,00 - 18,00).  

 

 

kuli.jpg

 

KULÍŠEK

 

V léčení

 

Kulíška virtuálně adoptovala paní Jana Slavíková a posílá mu 300,- Kč měsíčně. DĚKUJEMEheart


Ev. číslo: 9/20

Narozen: cca září 2019

V depozitu od: 26. března 2020

Velmi plachého kocourka jsme odchytili na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou na základě upozornění místních "kočkomilových" obyvatel. Kocourek nepřišel několik dní na jídlo a když se náhle objevil, měl amputovaný téměř celý ocásek, byl velmi vyhublý a měl zranění na pravém boku. Můžeme se pouze domnívat, jakým způsobem o ocásek přišel ?
O tom můžeme pouze spekulovat, důležité však je, že kocourek těžká zranění zvládl a budeme doufat, že se jeho stav bude i nadále jen zlepšovat.
Kulíšek je odčervený, kastrovaný, čistotný, zatím je však velmi plachý a lidem vůbec nevěří. Léčba ještě není u konce, čeká nás další čistění rány, které je prováděno v celkové anestezii. Kulíšek je bojovník a tak doufáme, že vše zvládne.

Aktualizace 11. června 2020: Kulíšek se zotavuje, rána se hojí krásně, chutná mu. Zatim se ale moc nekamarádí...

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

 

konek.jpg

 

KOČÍNEK

 

Kočínka virtuálně adoptoval pan Jakub Vondruška a přispívá mu 300 Kč měsíčně. ZeheartDĚKUJEME!


Ev. číslo: 63/19

Narozen: cca 2014

V depozitu od: 13. prosince 2019

 


Kočínka jsme přijali společně s kocourkem Mňaukem od majitelů z Dřítně, ke kterým osud nebyl zrovna přívětivý. Pán /na vozíku/ byl před Vánocemi umístěn do hospicu a paní je na tom zdravotně také velmi špatně, je částečně ochrnutá, nevidomá. Kočínek je mazlivec, přítulný, nekonfliktní, čistotní. Kastrovaný, Miluje zahradu a velmi rád sleduje dění venku.
Hledáme domov se zahrádkou

Kočínek přibral na váze, ten je v pohodě celou dobu, miluje zahradu a konečně i on přibral na váze

Další všeobecné informace (jaro 2020): oba kluci očkovaní a přeočkovaní (mimo vztekliny, nepovinná), pravidelně preventivní odčervování samozřejmostí, částečně oběma odstraněn zubní kámen, čištění, Mňouky na jaře 2020 – pod narkózou vytržen pravý špičák- bylo nutné, zub hodně špatný). Žádné jiné závažné zdravotní problémy po celou dobu nebyly zjištěny.

Oba kotíci jsou velice klidní, pohodoví, mazliví a opravdu hodní. S ostatními kočkami zcela bez problémů, ale oba mají rádi svůj klídek, svoje místečka. Kočínek chodí rád ven a loví myši. Nijak se netoulá ani není lovec „závislák“, spíš tak se proběhnout kolem domu po zahradě a když už mu nějaká ta myška přeběhne pod nosem, tak proč ne :). Mňouky byl celou dobu více klidnější, spíš kocour domácí, krátká procházka po zahradě neškodí, ale nejlepší je sedět na okně v příjemné poloze, pozorovat okolí a podřimovat.

Kluci nejsou mlsní, oba jsou absolutně čistotní a mají rádi lidskou přítomnost a hlazení.Oba se bojí psů.

 

Kočínek v prosinci 2020: Parádně přibral a je super chlapík a fakt moooc hodnej – na všechny kočky, na lidi, je to totální pohodář.

Aktualizace leden 2021: Kluci (Kočínek a Mňouky) byli po příchodu k nám na sobě opravdu hodně závislí, ale bylo to spíš tím, že se znali a tak cítili jeden v druhém oporu v celém tom cizím prostředí. Kočínek když zjistil, že je tady teta, která ho nechce sežrat, mega zahrada, skvělý žrádlo a spousta pelíšků, byl spokojenej hned. Mňouky byl jinej, ale tam zase už byla ta nemoc a zkusil si svoje....

Kočík je pohodář, Mňouky je trochu zvláštní, ale zase – myslim si, že to udělala ta nemoc. Miluje holky, jak byl v narkoze a měl špatnou krev, změnil se. Jinak rád spinká, moc toho nesežere, přesto je to obrovský kocour.

Kočínek se neuvěřitelně skamarádil s Medunkou, ideální dvojka k adopci!

 

Nachází se v depozitu spolku v Hosíně.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

775 061 550  (mezi 16,00 - 18,00).  

 

 

mnauk.jpg

 

MŇAUK

 

Adopce zatím není možná

 

Mňaukyho virtuálně adoptoval pan Jakub Vondruška a přispívá mu 300 Kč měsíčně. ZeheartDĚKUJEME!


Ev. číslo: 62/19

Narozen: cca 2014

V depozitu od: 13. prosince 2019


Kocourka Mňauka jsme přijali společně s kocourkem Kočínkem od majitelů z Dřítně, ke kterým osud nebyl zrovna přívětivý. Pán /na vozíku/ byl před vánocemi umístěn do hospicu a paní je na tom zdravotně také velmi špatně, je částečně ochrnutá, nevidomá. Mňauk i Kočínek jsou mazlivci, přítulní, nekonfliktní, čistotní, kastrovaní.

 

Mňouky – 16. srpna 2020 v poledne – náhlý, absolutně nečekaný záchvat, těžké dýchání , promodralý čumáček, nehyblivá zadní pravá noha. Okamžitě převoz na veterinární pohotovost v ČB (ordinace MVDr. Lapáček),.

Diagnostika: Trombóza (oběhový systém), info např. zde http://www.petklinika.cz/.../aortalni_tromboembolie_u_kocek.

Je to hodně závažné, příčina neznámá, srdíčko se zdá být v pořádku, prý může být i z vedra, dědičné dispozice....

Průběh: Mňouky byl hospitalizován, komplikací bylo i zavodnění plic. Druhý den ráno ho ještě nepustili, domů propuštěn v poledne 17.8., Léky na ředění krve, odvodnění plic již proběhlo = dýchání stabilizované, pokud by se dýchání horšilo nebo cokoli jiného, máme hned volat pohotovost.

Nyní: od 17.8.2020- bezpodmínečná denní kontrola veterinářem, častá masáž nožičky, zateplení nožky, klid a čekáme :(. Nožka je pořád studená, zpravidla prý pokud se nezlepší do 48 hod., je nutná amputace nožičky. Kocourek už večer malinko baštil, má hodně léků na bolest (prý je to velmi bolestivé :( ), tak spí a spí, když masírujeme nožičku tak vrní a ukazuje i pupíček.

I když bude vše probíhat jak nejlépe by mohlo, léčba bude dlouhodobá!Nožička musela být amputována, rozhodne dalších 24 hod. Srdíčko je zdá se silné, ale celkový stav kocourka není dlouhodobě dobrý, takže opravdu nikdo nemůžeme vědět, jak to dopadne. Držte Mňoukovi tlapky!

Aktualizace 3. září 2020: Mňouky se má parádně, skáče, běhá, loví, žere, šmejdí.....je super. Rána se mění na jizvu. Lítá jak divoch a užívá si života. Polehávání je za náma – teď je jak vyměněnej, řádí jak kotě ....neskutečná proměna. Mňauk hopkuje po hopsadle, naučil se to zvládat na záchůdku.
V pátek byly vyndané stehy, rána se hojí parádně, rychle, nyní je kocour úplně bez léků.
Je spokojený a je vidět, že se mu ulevilo.


Oba kluci jsou velmi citliví a jsou na sebe citově fixovaní. Adopci jsme dříve doporučovali pouze spolu, nyní je evidentní, že jejich oddělení nepřipadá vůbec v úvahu, byl by to pro ně velký stres, nejen z důvodu vážného zdravotního stavu Mňoukyho.

Aktualizace leden 2021: Kluci (Kočínek a Mňouky) byli po příchodu k nám na sobě opravdu hodně závislí, ale bylo to spíš tím, že se znali a tak cítili jeden v druhém oporu v celém tom cizím prostředí. Kočínek když zjistil, že je tady teta, která ho nechce sežrat, mega zahrada, skvělý žrádlo a spousta pelíšků, byl spokojenej hned. Mňouky byl jinej, ale tam zase už byla ta nemoc a zkusil si svoje....

Kočík je pohodář, Mňouky je trochu zvláštní, ale zase – myslim si, že to udělala ta nemoc. Miluje holky, jak byl v narkoze a měl špatnou krev, změnil se. Jinak rád spinká, moc toho nesežere, přesto je to obrovský kocour.

Mňouky je vhodný do bytu a spíš jako jedináček, má rád svůj klid a chce mít svého člověka na mazlení jen pro sebe.

 

Nachází se v depozitu spolku v Hosíně.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

775 061 550  (mezi 16,00 - 18,00).  

 

 

 

 

bobina.jpg

 

BOBINA

 

Bobinu virtuálně adoptovala paní Jindra Dvořáková a měsíčně jí přispívá 200 Kč. Moc DĚKUJEMEheart


Ev. číslo: 45/19

Narozena: cca 2014

V depozitu od: 6. října 2019Příběh Bobinky je smutný....plachá venkovní kočička našla před lety svůj "domov" na sídlišti Hlinecká v Týně nad Vltavou, kde ji krmily dvě hodné paní. Přespávala u vchodu do paneláku na nízkém stromku, kde se cítila v bezpečí před lidmi i psy. Postupem času získala důvěru svých krmiček, nechala se občas i pohladit. Ty ji nechaly na vlastní náklady vykastrovat, pravidelně ji odčervovaly a Bobina si žila svůj spokojený kočičí život. Před pár týdny však proběhly před domem určité stavební úpravy, došlo k poražení stromku i celkovému vytrhání vzrostlých keřů a tak Bobina přišla o svoje zázemí. Nové útočiště si našla v díře pod panelem nedaleko vchodu. Bohužel si část nájemníků její přítomnost nepřála a tak během několika dní byly v díře, kde Bobina přespávala, nasypány střepy. Domluvily jsme se tedy s paní na odchytu. Také jsme jí doporučily, aby napsala a vyvěsila výzvu, že bude probíhat odchyt a aby nikdo kočině záměrně neublížil. Upozornění z nástěnky však někdo během chvíle odstranil. V den odchytu se Bobina neobjevila..... Paní jí začala volat, hledat a následně si všimla, že díra je zasypána kameny a cihlami…...a Bobina byla uvnitř. I přesto, že kočička byla velmi vystresovaná, odchyt se podařil a tak jsme mohly Bobině poskytnou bezpečný azyl.. a i když trvá stop stav, je nutné ty drobky v ohrožení přijmout. Nejsmutnější na tom ale je, kam až může zajít nenávist....
Bobina je kastrovaná, odčervená, zatím plachá, nekontaktní. S ostatními kočkami v depozitu vychází dobře.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

lord.jpg

 

LORD

 

Virtuální mamkou Lorda je paní Alena Nekolová a posílá mu měsíčně 300,- Kč. DĚKUJEMEheart

 

Ev. číslo: 25/19

Narozen: cca 2016-2017

V depozitu od:  2. srpna 2019
 


Lord byl přijat velmi zbídačený. Objevil se v areálu Zoo Hluboká nad Vltavou, kde však nemohl déle zůstat a tak byl po domluvě s ošetřující veterinářkou přijatý do našeho depozita. Lord má po celém těle svrab a je podvyživený. Při příjmu byl vykastrovaný a celkově ošetřený (svrab, vnější i vnitřní parazity) Zatím je plachý, postupně se také učí používat kočičí záchůdek.
Po měsíci a kousek, kdy Lord přišel do depozita k tetě Romance... Lord se s její pomocí dal do kupy a je z něj Pan kocour. Po kastraci se trošku zakulatit, jídlo totiž miluje. Jen se ještě nechce moc kamarádit, ale na tom se pracuje,
Aktualizace červen 2020: Lord začíná dělat pokroky! Hledáme trpělivé páníčky!

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

jirka3_1.jpg

 

JIŘÍK

 

Jiříka virtuálně adoptovala paní Jiřina Tomaierová  a přispívá mu každý měsíc 500,- Kč. Ze heartDĚKUJEME!

 


Ev.číslo: 18/19

Narozen: květen 2019
V depozitu od: 2. července 2019


Jiříčka jsme přijali z obce Pelejovice u Dolního Bukovska. Byl ve špatném stavu, měl rýmu, byl celkově hodně hubený, dehydratovaný, silně začervený. Bohužel je i velmi plachý.

Aktualizace 11. července 2019: Protože je Jiříček hodně plachý, musela ho paní doktorka přispat, aby mohla vyčistit zanícenou tlamičku a hnisem zanícená očka. Zároveň ho vykastrovala. Dostal depotní ATB a vitamíny. Jiříček odpočívá a vypadá, že bude v pořádku.

Jiříček již bojuje jen s rýmou, ale jinak je v pořádku, je třeba ho domazlit a může hledat nový domov.

Jiřík patří stále k plašším kočinám, udělal nějaký pokrok, ale není to vysloveně mazel, vhodný spíše do domku se zahrádkou.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

sas.jpg

 

SAŠENKA

 

Sašenku si virtuálně adoptovala paní Alena Chrenková a posílá jí 400,- Kč měsíčně. ZeheartDĚKUJEME!


Ev. číslo: 12/19
Narozena: září 2018

V depozitu od: 13. června 2019

 

Kočičku jsme přijali po předchozím telefonátu z areálu sběrného dvora v Týně nad Vltavou, kde ležela na betovém dvoře a nejevila známky života. Na první pohled byla velmi dehydratovaná a měla silnou rýmu. Na veterině dostala injekčně ATB, vitamíny, lék s kortikoidy na podporu dýchání a byla připojena na kapačku. Po 8 hodinách na kapačkách se o hodně zlepšila, začala se i hýbat, při vyndání kanily dokonce i syčela. Zároveň jí bylo odstraněno několik přisátých klíšťat a byla také ošetřena na parazity.
Sašenka je zatím velmi plachá, s ostatními kočkami vychází však dobře, je nekonfliktní.
Potřebuje dostatek času na zesílení a také na získání důvěry k člověku. Kastrovaná.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

vojtek320182.jpg

 

VOJTÍŠEK

 

Vojtíška virtuálně adoptovala paní Zdena Olivová a přispívá mu měsíčně 200,- Kč. DĚKUJEMEheart

 


Ev. číslo: 55/17

Narozen: cca 2015 

V depozitu od: 28. listopadu 2017

Kocourek byl při nálezu opravdu na pokraji smrti. Okamžitě byl ošetřen na veterině a ani tam mu nedávali velké šance na přežití. Ale zázraky se dějí. Vojtíšek se uzdravil! Kocourek byl hodně vystrašený, ale teď po vyléčení je z Vojtíška krásný a vitální mour, který si hraje ostatními kočičáky. K cizímu člověku získává důvěru opatrně, chce to trpělivý přístup.
Z plachého a hodně nemocného kocourka se postupem času vyklubal kočičí fešák, který je k cizím lidem sice ještě stále nedůvěřivý, ale časem se okouká a po získání důvěry je to velký mazel a skvělý společník. Najde konečně po letech v depozitu svůj vysněný domov.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

img_20180228_183357.jpg

 

ELEN

 

Elenku virtuálně adoptovali Lucka Procházková a Tomáš Prokop, měsíčně přispívají 300,- Kč. DĚKUJEMEheart


Ev. číslo: 29/17
Narozena: cca duben 2016
V depozitu od: 29. května 2017

 

Elenku našla paní v průmyslovém areálu a krmila ji, následně proběhl odchyt a převoz do depozita. Jak se zde kočička objevila nevíme, každopádně pobyt v tomto prostředí byl pro kočičku nebezpečný (stroje aj.). Kočička byla slabá a velmi vystrašená.
Povaha: Nevíme, co se Elence v jejím životě stalo, ale stále je velmi plachá, v krmení nevybíravá, čistotná.
Vzhled: Překrásná tmavší celo zrzka. Pro kočičí holčičku celkem výjimečné zbarvení, i stavbu těla má Elen na holku poněkud robustnější. Srst velmi kvalitní, krásné, velké, jantarové oči.

Pro adopci Elenky vhodný velmi trpělivý člověk, který by Elenku pozvolna dokázal ochočovat a „netlačil na ni“, spíše by kočičce musel dokázat, že se není čeho bát a že v něm má oporu. Víme z mnoha případů, že to není věc nemožná, ale je to prostě o čase.


Zdravotní stav při příjmu: Podvyživená, dehydrovaná, vysoký stupeň březosti.
Zdravotní stav aktuálně: celkově přibrala na váze, pravidelně preventivně antiparazitika na p.vnitřní i vnější, kastrovaná, stále velmi plachá kočička.
Pobyt v depozitu – zdravotní aj. změny: Elenka krátce po příchodu do depozita porodila, určitě byla prvorodička, ale porod proběhl bez komplikací. Všechna koťátka však krátce po porodu zemřela.
Následně po zotavení byla odčervena, aplikace antiparazitického přípravku, výživová dieta, 2/2018 proběhla kastrace – bez komplikací.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

gbinka8174upr..jpg

 

GÁBINKA

 

Gábinku virtuálně podporuje paní Jitka Chudlařská a posílá jí měsíčně 100,- Kč. Moc děkujemeheart

 

Ev. číslo: 12/17
Narozena: cca jaro 2015
V depozitu od: 23. února 2017


Přijata z problémové lokality (bezprizorní, toulavá zvířata) areálu bývalých kasáren v Týně nad Vltavou. Zatím se bojí nového prostředí, vděčná za krmení.

Zdravotní stav při příjmu: Podvýživa, parazité, nastydlá.
Zdravotní stav aktuálně: karanténa, kastrovaná 13. dubna 2017
Gábinka je černá kočenka s opravdu nádhernýma očima. Až přibere, bude z ní moc hezká holčička.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

micinka.jpg

 

MICINKA

 

Micinku virtuálně adoptovali Idesovi a posílají jí měsíčně

1000,- Kč. Ze heartDĚKUJEME!

 

Ev. číslo: 10/17
Narozena: cca 2015
V depozitu od: 23. února 2017


Zdravotní stav při příjmu: Podvýživa, parazité, zatím plachá
Zdravotní stav aktuálně: karanténa, výživová dieta, odparazitování, odčervení atd.
Přijata z problémové lokality (bezprizorní, toulavá zvířata) areálu bývalých kasáren v Týně nad Vltavou. Zatím je vystrašená, vděčná za krmení.
Micinka je černobílá kočička s překrásnou, pravidelnou kresbou, černý pláštík, bílý znak ve tváři, tečku u čumáčku – jako od malíře, moc hezká.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

honzik.jpg

 

HONZÍK

 

Honzíčka virtuálně adoptovala Radka Kočerová a přispívá mu měsíčně 250 Kč. DĚKUJEMEheart!

 

Ev. číslo: 18/16
Narozen: cca květen 2014
V depozitu od: 18. května 2016


Honzík se přitoulal na soukromou zahradu v Hosíně, kde se okamžitě připojil ke starému místnímu kocourovi a byl mu neustále v patách a toužil se s ním kamarádit, (místní kocour je nekonfliktní senior, takže nic nenamítal, jen občas hledal osamocené, klidné místo, kam ho Honzíček ale stejně hned následoval) .
Honzíček i po tak dlouhé době v depozitu nedělá s dušičkou moc pokroky. Adopce možná pouze pro trpělivého, hodného a zodpovědného člověka - nevíme co zažil, ale je jasné z jeho chování, že něco smutného se mu stalo.
Honzík absolutně nekonfliktní, hlavně nechce být sám!!

Zdravotní stav při nálezu: extrémně mnoho klíšťat, hladový, žíznivý, mírně pohublý.
Zdravotní stav : odčervený, odblešený, kastrovaný.
Je to fešák. Zrzavo bílý, světlý, mladý kocourek s kvalitní srstí a krásnýma, dobráckýma očima.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

kristynka_10_17_-2-.jpg

 

KRISTÝNKA

 

Kristýnku virtuálně adoptoval pan Jiří Jelínek a posílá pro ni 300,- Kč měsíčně. DĚKUJEMEheart

 


Ev. číslo: 15/16

Narozena: cca listopad 2015
V depozitu od: 7. května 2016

Zdravotní stav při příjmu : vystrašená, pohublá.
Zdravotní stav aktuální: odblešená, odčervená, kastrovaná, zdravá.


Kristýnku jsme přijali společně se sestřičkou Maruškou z obce nedaleko Týna nad Vltavou. Jedná se o odrostlá koťata plaché kočičky, kterou majitel nemovitosti, kam se kočička přitoulala, nechal vykastrovat a poskytl jí příslušné zázemí.
Kristýnka je zatím velmi plachá, také ona se vyhýbá jakémukoliv kontaktu s člověkem

Info říjen 2017: Kristýnka se krásně ochočuje, není to ještě ta kočička, která Vás uvítá mezi dveřmi a začne se Vám otírat o nohy, ale rozhodně už se přijde zvědavě podívat. S ostatními kočičími parťáky je zcela nekonfliktní, čistotná, zdravá, baští všechno. Hlavně teda vyrostla opravdu do krásy, je to luxusní želvička.

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

muminek_10_17_-6-.jpg

 

MUMÍNEK

 

Mumínka virtuálně adoptovala paní Martina Havlátková a posílá mu měsíčně 500,- Kč. DĚKUJEME ze heart


Ev. číslo: 20/16

Narozen: březen 2016
V depozitu od: 21. května 2016


Mumínek je hravý, zdravý a 100% čistotný kocouří mladíček. Rád baští, ale rozhodně není zmlsaný. S ostatními kočičáky má tenhle zrzavobílý fešák dobré vztahy. Je odčervený a kastrovaný. Krásná, pravidelná kresba tváře - bílé tvářičky a bílá čelenka. Moc hezký přechod kresby je na přední tlapce. Ocásek zrzavý. To je Mumínek!

Zdravotní stav při příjmu: v kritickém zdravotním stavu. Silný průjem, záněty v očích atd….nasazena okamžitě léčba proti průjmu, odčervení, odblešení, výživová pasta atd..., velmi dlouhá léčba, na štěstí úspěšná.
Zdravotní stav aktuálně: krásný, zdravý, mladý kocourek, plný energie. Kastrovaný, pravidelně odčervován a preventivně dblešován. Krásně přibral, silný kocour.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

img_0364.jpg

 

JITUŠKA

 

Jitušku virtuálně adoptovala Iveta Kačírková a bude jí přispívat měsíčně částkou 200,-Kč.Děkujeme!

 

Ev. číslo: 10/16
Narozena: cca jaro 2015
V depozitu od: duben 2016


Jituška je asi čtyřletá zvědavá kočičí slečna. Je malinko plachá, ale dělá obrovské pokroky, s trochou trpělivosti si ji určitě vymazlíte. S ostatními kočkami a pejsky má přátelské vztahy. Černobílá kočička má krásně pravidelnou kresbu tváře a čelo jí zdobí královská bílá čelenka. Tak kdo dá královně Jitušce královský pelíšek? Je kastrovaná.
Je to opatrnější kočička, co se důvěry k člověku týká, ale dělá pokroky. S ostatními kočičáky i pejsky naprosto nekonfliktní. Pozn: je strašně zvědavá!

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

rolnicka.jpg

 

ROLNIČKA

 

Rolničku virtuálně adoptovala teta Pavla Vlnová a každý měsíc jí posílá bezva dobrůtky. Ze heartDĚKUJEME!

 

Evidenční číslo: 25/15


Narozena: asi 2013
V depozitu: od 12. ledna 2015


Zdravotní stav při příjmu: přijata podvyživená, špinavá, celkově zanedbaná kočička (sběrný dvůr Bechyně).
Zdravotní stav při aktuální: Zdravá, pravidelně odčervená, pravidelně odblešená, kastrovaná, krásně přibrala na váze, ale nadále velmi plachá.
Ani po letech v depozitu nenašla k člověku zcela důvěru. Je absolutně neagresivní, ale stále velmi plachá. Klidně se prochází v těsné blízkosti člověka jak v bytě, tak v zahradě, přijde na krmení, ale pochovat se nenechá. S ostatními zvířaty naprosto nekonfliktní.
Rolnička je krásná kočička s delší, velmi jemnou srstí, bílá s černým „kabátem“ a zlatýma očima.
Rolnička čeká už velmi dlouho, najde se někdo, kdo by netoužil zvířátko hladit, ale dívat se a povídat si s kočičkou, kterou někdo moc zradil?

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00) 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz