Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOČIČKY ČEKAJÍCÍ NA NOVÝ DOMOV

 

CHCETE NĚKTEROU Z NAŠICH KOČIČEK ADOPTOVAT A MÍT JI RÁDI?

NEBO CHCETE KOČIČKÁM V NAŠEM DEPOZITU POMOCI A DAROVAT JIM TŘEBA KRMENÍ?

PROSÍM  KONTAKTUJTE  NÁS  NA EMAILU:

kockavsrdci@seznam.cz

Pro více fotek klikněte na obrázek.

Najdete nás také na Facebooku

 

 

hani4.jpg

 

HANIČKA

 

Ev. číslo 18/21, přijata 29.4.2021

Narozena cca 2015 - 2016   

 

v léčení

 

Kočičku ve velmi zbídačeném stavu jsme přijali 29. dubna 2021
z obce Litoradlice. Hanička je jednou z několika bezprizorních  koček, na které nás upozornila mladá slečna, které tímto
za záchranu Haničky děkujeme.
Svrab, blechy, velmi nekvalitní srst, strupy po těle, bolavé zoubky, velká infikovaná rána na tváři, průjem - takhle nějak vypadala Hanička při příjmu do depozita. Hned následující celý den strávila na veterině, kde jí byly vytržené špatné zoubky, byla vykastrována, dále jí byla vyčištěna rána na pravé tváři, dostala infuzi, ATB. Také jí byla odebrána krev, všechny hodnoty má naštěstí v pořádku. Teď potřebuje dostatek času, kvalitního jídla a pocit bezpečí, aby se dala zdravotně do pořádku.
Hanička je velmi vděčná, mazlivá a kontaktní kočička, která to zatím neměla ve svém zvířecím životě moc lehké.
 
 
 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).

 

masli.jpg

 

 

MAŠLIČKA

 

Ev. číslo 16/21

Přijata 17.4.2021, narozena cca 2019

 

Velmi plachá kočička byla odchycena na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou. Mašlička je ve vysokém stupni březosti. Necháme ji v klidu porodit, následně bude vykastrována a vypuštěna zpět do lokality, kterou dobře zná a kde o ni bude postaráno.
 
 
 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).

 
 
 
kacenka.jpg
 
KAČENKA
 
 
Kačenku virtuálně adoptovala paní Hana Vlčková a přispívá jí měsíčně 300,- Kč. DĚKUJEME!heart
 
 
Ev.číslo: 11/21
Narozena cca 2012
Přijata 7.2.2021
 
v léčení
 
 
Kačenku po domluvě přivezli původní majitelé, protože začala být nečistotná. Nám nebyla předána žádná dokumentace. Údajně kočička žila pouze v bytě 8 až 9 let.
 
Zdravotní stav při příjmu: velmi silný průjem, občas i samovolně odchází. Horší stav srsti, oči čisté, kočička bez parazitů. Ihned byli odebrány vzorky stolice, krve a provedena rozsáhlá vyšetření. Všechna vyšetření byla zcela v pořádku – žádné bakterie, nic špatného v krevním obraze – prostě nic. Nasazena na doporučení vet. speciální dieta – po té se situace mírně zlepšila, zadeček zhojen, proto byla Kačenka propuštěna z karantény. Zatím pod dohledem vet.. klidový režim – může jít i o psychiku. Dále mimo diety pouze probiotika – pasta.
 
Povaha: velice kontaktní a mazlivá kočička, hodná, celkem nenáročná. Zatím pozorujeme projevy chování. Je zvědavá a trochu upovídaná.
Vzhled: černobílá kočička s krásnýma zelenýma očima.
 
 
 

Nachází se v depozitu spolku v Hosíně.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

775 061 550  (mezi 16,00 - 18,00). 
 

 

t.jpg

 

TONÍČEK

 

Toníčka virtuálně adoptovala paní Martina Havlátková, přispívá mu měsíčně 500 Kč. Moc DĚKUJEMEheart!

 

Ev. číslo 13/21, narozen cca 2019

Přijatý 16.3.2021

handicapovaný, v léčení

 

Velmi těžce zraněného kocourka jeho zachránci převezli ho na kliniku do Písku, kde bylo ihned rozhodnuto o amputaci zadní nožky, která byla již celá černá, odumřelá. Přední pravou nohu měl na čtyřikrát zlomenou, ta musela být operována a zafixována. Celkově byl Toníček ve velmi zbědovaném stavu, byl velmi vyčerpaný, vysílený a podvyživený. Musel zažít nepředstavitelnou bolest. Na klinice byl hospitalizován několik dní, následně jsme ho přijali do péče.
 
Toníček je kontaktní, mazlivý a pohodový kocourek. I přes veškerou bolest, kterou zažil, má velkou vůli žít, je to neskutečný bojovník. Miluje jakékoliv jídlo, pokud se mu zdá, že má v mističce málo, umí se náležitě ozvat. I přes jeho handicap je čistotný, záchůdek používá vzorně. Toníček zatím není vhodný k adopci, čeká ho ještě kontrola na klinice a pooperační rány se musí dostatečně zhojit. Kastrovaný.
 
 
20. dubna 2021 byla depozitní teta s Tondou na kontrole na klinice v Písku. Tonda je naprosto vzorný pacient. Cestu v autě zvládl na jedničku, při prohlídce stále vrněl
a rentgen zlomené nohy také zvládl naprosto suverénně. Pahýlek po amputované noze má krásně zahojený, přední noha, ve které má voperovanou destičku se také dobře hojí. Další kontrolní rentgeny nás čekají za 2 měsíce.
 
 
V budoucnu bude možná adopce pouze do bytu.
 
 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00). 

 

 

20210314_165455.jpg

 

ŤAPINKA

Ev. číslo 12/21, přijata 5.3.2021

Narozena cca 2014 - 2016, kastrovaná

 

 

 

Černobílou kočičku jsme přijali od Městské policie z Písku, na kterou se obrátil nálezce s tím, že kočka je zraněna na přední noze. Byla následně převezena na kliniku, rána jí byla ošetřena a sešita a po třídenní hospitalizaci byla převezena do našeho depozita.
Ťapinka je plachá venkovní kočka, dosud žila v lokalitě, kde se o ni staral starší pán. U nás se zatím nijak zásadně neprojevuje, ostatní kočky ji nevadí. Je čistotná.
 
 
 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

 

ku3.jpg

 

KUBÍK

 

Ev. číslo 6/21, narozen cca 7/2020

Přijatý 9.1.2021

 

Trojici sourozenců jsme přijali od nálezkyně z obce Nuzice. Všechna tři koťata se k ní přidala během procházky a šla s ní až domů. Koťata jsou  vymazlená, dobře živená. Domníváme se, že je zde někdo úmyslně odložil. 

Kubíček je obrovský mazel a závislák. Chce se stále chovat , ležet na klíně nebo být alespoň v přítomnosti člověka. Vhodný do bytu i domku se zahrádkou.

 

Kuba odjel 28. ledna 2021 do nového domova bydlet bude v Českých Velenicích. Láska na první pohled a Kuba jako mazlivka dal svou náklonost najevo. Bohužel se Kubík z adopce 11. dubna 2021 vrátil.. Majitelka bytu začala dělat slečně, která si Kubíka adoptovala, zle - buď kocour nebo vystěhování.

 

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

 

martinek.jpg

 

MARTÍNEK

 

Martínka virtuálně adoptoval strejda Luděk a přispívá mu 500 Kč měsíčně. DĚKUJEME!


Ev. číslo: 22/20

Narozen: asi 2018
V depozitu od: 21. června 2020


Bílomourovatého kocourka krmila přes rok paní v oblasti Tábor - Klokoty. Prozatím je hodně plachý. V depozitu se zatím rozkoukává a schovává se, ale depozitní teta to rozhodně nevzdává a bude se snažit ho ochočit.
Kocourek je kastrovaný.

Aktualizace září 2020: Martínek se s lidmi těžko kamarádí, proto bude vhodný spíš do domku se zahrádkou, venku je ve svém živlu, ale teplým pelíškem a dobrou baštou nepohrdne, ale lidský kontakt mu není příjemný.

 

Nachází se v pomocném depozitu spolku v Čími.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

731 149 328  (mezi 16,00 - 18,00).

 

 

berti2.jpg

 

BERTIČKA

 

Bertičku virtuálně adoptovala teta Oliver White a přispívá jí 300 Kč měsíčněheart. DĚKUJEME!


Ev. číslo: 20/20

Narozena: cca 2015

V depozitu od: 31. května 2020

 

v léčení

 


Kočičku jsme přijali od starší paní z obce Dolní Slověnice, která se z pronajatého domku musela odstěhovat do bytu a nemohla si všechny svoje kočky vzít sebou. Odvezli jsme jednu dospělou kočku a šest koťat, která byla ve špatném stavu. I přesto, že koťatům byla nasazena ihned ATB, tři uhynula. Tomuto by se dalo předejít, kdyby majitelka včas všechny své dospělé kočky nechala vykastrovat !

Zdravotní stav: Kastrovaná, pravidelně odčervovaná, krásně v depozitu přibrala na váze.  Při kastraci jí byly vytrženy dva špatné zoubky, dále následovaly léčby odstranění zubního kamene, ale záněty dásní se vraceli, léčby bezvýsledné .Proto byla Bertička dne 21.4.2021 na chirurgickém zákroku, kde jí byli při inhalační anestezie (šetrnější „narkoza“ pro chirurgický zákrok, vhodné pro starší  či zesláblá zvířata) odstraněny všechny zoubky, část jedné dásně se musela rozříznout a vyčistit. 

 Odstranění zoubků není handicap v krmení – dásně se po zhojení zpevní a může papat i menší granulky! Není podmínka pouze mokré krmivo, nicméně je vhodné toto kombinovat – pohovor s veterinářem!

Zdravotní stav aktuálně:  Přidruženě k problému se zuby přibylo ouško – pravděpodobně souvisí. Léčba ATB, mast do ucha, kontrola hojení dásní, pokud bude vše v pořádku, čeká nás už jenom očkování a pak nový domov ??!

Povaha: Bertička je absolutně nenáročný tvoreček. Je vděčná za krmení, papá úplně všechno.  K večeři běží vždy nadšeně a radostně, je tím roztomilá. Zcela nekonfliktní, čistotná na 100%, celkem tichá. Miluje mazlení a je šťastná, když je hlazená (ale nevynucuje si pozornost, trpělivě čeká) . Nejšťastnější je, když může na klíně s člověkem koukat na TV – nikdy žádný film nedokouká, usne v prvních 5-ti minutách J.

Vhodná do klidné domácnosti, může být i v bytě.

Nachází se v depozitu spolku v Hosíně.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

775 061 550  (mezi 16,00 - 18,00).

 

 

kuli.jpg

 

KULÍŠEK

 

 

Kulíška virtuálně adoptovala paní Jana Slavíková a posílá mu 300,- Kč měsíčně. DĚKUJEMEheart

 


Ev. číslo: 9/20

Narozen: cca září 2019

V depozitu od: 26. března 2020

Velmi plachého kocourka jsme odchytili na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou na základě upozornění místních "kočkomilových" obyvatel. Kocourek nepřišel několik dní na jídlo a když se náhle objevil, měl amputovaný téměř celý ocásek, byl velmi vyhublý a měl zranění na pravém boku. Můžeme se pouze domnívat, jakým způsobem o ocásek přišel ?
O tom můžeme pouze spekulovat, důležité však je, že kocourek těžká zranění zvládl a budeme doufat, že se jeho stav bude i nadále jen zlepšovat.
Kulíšek je odčervený, kastrovaný, čistotný, zatím je však velmi plachý a lidem vůbec nevěří. Léčba ještě není u konce, čeká nás další čistění rány, které je prováděno v celkové anestezii. Kulíšek je bojovník a tak doufáme, že vše zvládne.

Aktualizace 11. června 2020: Kulíšek se zotavuje, rána se hojí krásně, chutná mu. Zatim se ale moc nekamarádí...

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

 

bobina.jpg

 

BOBINKA

 

Bobinku virtuálně adoptoval Jakub Vondruška a přispívá jí 600,- Kč, ze heartDĚKUJEME!

 

Bobinka má ještě svou tetu Jindru Dvořákovou, která jí pravidelně posílá 200,- Kč. DĚKUJEME!heart

 


Ev. číslo: 45/19

Narozena: cca 2014

V depozitu od: 6. října 2019Příběh Bobinky je smutný....plachá venkovní kočička našla před lety svůj "domov" na sídlišti Hlinecká v Týně nad Vltavou, kde ji krmily dvě hodné paní. Přespávala u vchodu do paneláku na nízkém stromku, kde se cítila v bezpečí před lidmi i psy. Postupem času získala důvěru svých krmiček, nechala se občas i pohladit. Ty ji nechaly na vlastní náklady vykastrovat, pravidelně ji odčervovaly a Bobina si žila svůj spokojený kočičí život. Před pár týdny však proběhly před domem určité stavební úpravy, došlo k poražení stromku i celkovému vytrhání vzrostlých keřů a tak Bobina přišla o svoje zázemí. Nové útočiště si našla v díře pod panelem nedaleko vchodu. Bohužel si část nájemníků její přítomnost nepřála a tak během několika dní byly v díře, kde Bobina přespávala, nasypány střepy. Domluvily jsme se tedy s paní na odchytu. Také jsme jí doporučily, aby napsala a vyvěsila výzvu, že bude probíhat odchyt a aby nikdo kočině záměrně neublížil. Upozornění z nástěnky však někdo během chvíle odstranil. V den odchytu se Bobina neobjevila..... Paní jí začala volat, hledat a následně si všimla, že díra je zasypána kameny a cihlami…...a Bobina byla uvnitř. I přesto, že kočička byla velmi vystresovaná, odchyt se podařil a tak jsme mohly Bobině poskytnou bezpečný azyl.. a i když trvá stop stav, je nutné ty drobky v ohrožení přijmout. Nejsmutnější na tom ale je, kam až může zajít nenávist....
Bobina je kastrovaná, odčervená, zatím plachá, nekontaktní. S ostatními kočkami v depozitu vychází dobře.

 

Ve čtvrtek 1.4.2021 odešla do nového domova Bobinka. Bydlet bude se starší paní v bytě v Týně, kde  nahradí nedávno zemřelou kočičku.

Z adopce se však vrátila 8. dubna 2021.  Celou dobu byla v novém domově zalezlá v gauči, nechodila na záchůdek, moc nejedla. Depozitní teta byla s rodinou v každodenním kontaktu, zkoušeli různé varianty, nakonec se po vzájemné domluvě rozhodli o převezení zpět do depozita. Na cestu dostala výslužku v podobě různých dobrot. Bobinka to v depozitu hned poznala, najedla se a uvelebila se v kukani se svým oblíbeným kamarádem Kulíškem. Brala to spíše jako takový výlet.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 
 

 

lord.jpg

 

LORD

 

Virtuální mamkou Lorda je paní Alena Nekolová a posílá mu měsíčně 300,- Kč. DĚKUJEMEheart

 

Ev. číslo: 25/19

Narozen: cca 2016-2017

V depozitu od:  2. srpna 2019
 


Lord byl přijat velmi zbídačený. Objevil se v areálu Zoo Hluboká nad Vltavou, kde však nemohl déle zůstat a tak byl po domluvě s ošetřující veterinářkou přijatý do našeho depozita. Lord má po celém těle svrab a je podvyživený. Při příjmu byl vykastrovaný a celkově ošetřený (svrab, vnější i vnitřní parazity) Zatím je plachý, postupně se také učí používat kočičí záchůdek.
Po měsíci a kousek, kdy Lord přišel do depozita k tetě Romance... Lord se s její pomocí dal do kupy a je z něj Pan kocour. Po kastraci se trošku zakulatit, jídlo totiž miluje. Jen se ještě nechce moc kamarádit, ale na tom se pracuje,
Aktualizace červen 2020: Lord začíná dělat pokroky! Hledáme trpělivé páníčky!

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

jirka3_1.jpg

 

JIŘÍK

 

Jiříka virtuálně adoptovala paní Jiřina Tomaierová  a přispívá mu každý měsíc 500,- Kč. Ze heartDĚKUJEME!

 


Ev.číslo: 18/19

Narozen: květen 2019
V depozitu od: 2. července 2019


Jiříčka jsme přijali z obce Pelejovice u Dolního Bukovska. Byl ve špatném stavu, měl rýmu, byl celkově hodně hubený, dehydratovaný, silně začervený. Bohužel je i velmi plachý.

Aktualizace 11. července 2019: Protože je Jiříček hodně plachý, musela ho paní doktorka přispat, aby mohla vyčistit zanícenou tlamičku a hnisem zanícená očka. Zároveň ho vykastrovala. Dostal depotní ATB a vitamíny. Jiříček odpočívá a vypadá, že bude v pořádku.

Jiříček již bojuje jen s rýmou, ale jinak je v pořádku, je třeba ho domazlit a může hledat nový domov.

Jiřík patří stále k plašším kočinám, udělal nějaký pokrok, ale není to vysloveně mazel, vhodný spíše do domku se zahrádkou.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

sas.jpg

 

SAŠENKA

 

Sašenku si virtuálně adoptovala paní Alena Chrenková a posílá jí 400,- Kč měsíčně. ZeheartDĚKUJEME!


Ev. číslo: 12/19
Narozena: září 2018

V depozitu od: 13. června 2019

 

Kočičku jsme přijali po předchozím telefonátu z areálu sběrného dvora v Týně nad Vltavou, kde ležela na betovém dvoře a nejevila známky života. Na první pohled byla velmi dehydratovaná a měla silnou rýmu. Na veterině dostala injekčně ATB, vitamíny, lék s kortikoidy na podporu dýchání a byla připojena na kapačku. Po 8 hodinách na kapačkách se o hodně zlepšila, začala se i hýbat, při vyndání kanily dokonce i syčela. Zároveň jí bylo odstraněno několik přisátých klíšťat a byla také ošetřena na parazity.
Sašenka je zatím velmi plachá, s ostatními kočkami vychází však dobře, je nekonfliktní.
Potřebuje dostatek času na zesílení a také na získání důvěry k člověku. Kastrovaná.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

vojtek320182.jpg

 

VOJTÍŠEK

 

Vojtíška virtuálně adoptovala paní Zdena Olivová a přispívá mu měsíčně 200,- Kč. DĚKUJEMEheart

 


Ev. číslo: 55/17

Narozen: cca 2015 

V depozitu od: 28. listopadu 2017

Kocourek byl při nálezu opravdu na pokraji smrti. Okamžitě byl ošetřen na veterině a ani tam mu nedávali velké šance na přežití. Ale zázraky se dějí. Vojtíšek se uzdravil! Kocourek byl hodně vystrašený, ale teď po vyléčení je z Vojtíška krásný a vitální mour, který si hraje ostatními kočičáky. K cizímu člověku získává důvěru opatrně, chce to trpělivý přístup.
Z plachého a hodně nemocného kocourka se postupem času vyklubal kočičí fešák, který je k cizím lidem sice ještě stále nedůvěřivý, ale časem se okouká a po získání důvěry je to velký mazel a skvělý společník. Najde konečně po letech v depozitu svůj vysněný domov.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

img_20180228_183357.jpg

 

ELEN

 

Elenku virtuálně adoptovali Lucka Procházková a Tomáš Prokop, měsíčně přispívají 300,- Kč. DĚKUJEMEheart


Ev. číslo: 29/17
Narozena: cca duben 2016
V depozitu od: 29. května 2017

 

Elenku našla paní v průmyslovém areálu a krmila ji, následně proběhl odchyt a převoz do depozita. Jak se zde kočička objevila nevíme, každopádně pobyt v tomto prostředí byl pro kočičku nebezpečný (stroje aj.). Kočička byla slabá a velmi vystrašená.
Povaha: Nevíme, co se Elence v jejím životě stalo, ale stále je velmi plachá, v krmení nevybíravá, čistotná.
Vzhled: Překrásná tmavší celo zrzka. Pro kočičí holčičku celkem výjimečné zbarvení, i stavbu těla má Elen na holku poněkud robustnější. Srst velmi kvalitní, krásné, velké, jantarové oči.

Pro adopci Elenky vhodný velmi trpělivý člověk, který by Elenku pozvolna dokázal ochočovat a „netlačil na ni“, spíše by kočičce musel dokázat, že se není čeho bát a že v něm má oporu. Víme z mnoha případů, že to není věc nemožná, ale je to prostě o čase.


Zdravotní stav při příjmu: Podvyživená, dehydrovaná, vysoký stupeň březosti.
Zdravotní stav aktuálně: celkově přibrala na váze, pravidelně preventivně antiparazitika na p.vnitřní i vnější, kastrovaná, stále velmi plachá kočička.
Pobyt v depozitu – zdravotní aj. změny: Elenka krátce po příchodu do depozita porodila, určitě byla prvorodička, ale porod proběhl bez komplikací. Všechna koťátka však krátce po porodu zemřela.
Následně po zotavení byla odčervena, aplikace antiparazitického přípravku, výživová dieta, 2/2018 proběhla kastrace – bez komplikací.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

gbinka8174upr..jpg

 

GÁBINKA

 

Gábinku virtuálně podporuje paní Jitka Chudlařská a posílá jí měsíčně 100,- Kč. Moc děkujemeheart

 

Ev. číslo: 12/17
Narozena: cca jaro 2015
V depozitu od: 23. února 2017


Přijata z problémové lokality (bezprizorní, toulavá zvířata) areálu bývalých kasáren v Týně nad Vltavou. Zatím se bojí nového prostředí, vděčná za krmení.

Zdravotní stav při příjmu: Podvýživa, parazité, nastydlá.
Zdravotní stav aktuálně: karanténa, kastrovaná 13. dubna 2017
Gábinka je černá kočenka s opravdu nádhernýma očima. Až přibere, bude z ní moc hezká holčička.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

micinka.jpg

 

MICINKA

 

Micinku virtuálně adoptovali Idesovi a posílají jí měsíčně

1000,- Kč. Ze heartDĚKUJEME!

 

Ev. číslo: 10/17
Narozena: cca 2015
V depozitu od: 23. února 2017


Zdravotní stav při příjmu: Podvýživa, parazité, zatím plachá
Zdravotní stav aktuálně: karanténa, výživová dieta, odparazitování, odčervení atd.
Přijata z problémové lokality (bezprizorní, toulavá zvířata) areálu bývalých kasáren v Týně nad Vltavou. Zatím je vystrašená, vděčná za krmení.
Micinka je černobílá kočička s překrásnou, pravidelnou kresbou, černý pláštík, bílý znak ve tváři, tečku u čumáčku – jako od malíře, moc hezká.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

honzik.jpg

 

HONZÍK

 

 

Honzíčka virtuálně adoptovala Radka Kočerová a přispívá mu měsíčně 250 Kč. DĚKUJEMEheart!

 

Honzíčkovi nestačí jedna tetawink, takže má i Jitku Chudlařskou, která mu posílá měsíčně 200 Kč. Ze heartDĚKUJEME!

 

 

Ev. číslo: 18/16
Narozen: cca květen 2014
V depozitu od: 18. května 2016


Honzík se přitoulal na soukromou zahradu v Hosíně, kde se okamžitě připojil ke starému místnímu kocourovi a byl mu neustále v patách a toužil se s ním kamarádit, (místní kocour je nekonfliktní senior, takže nic nenamítal, jen občas hledal osamocené, klidné místo, kam ho Honzíček ale stejně hned následoval) .
Honzíček i po tak dlouhé době v depozitu nedělá s dušičkou moc pokroky. Adopce možná pouze pro trpělivého, hodného a zodpovědného člověka - nevíme co zažil, ale je jasné z jeho chování, že něco smutného se mu stalo.
Honzík absolutně nekonfliktní, hlavně nechce být sám!!

Zdravotní stav při nálezu: extrémně mnoho klíšťat, hladový, žíznivý, mírně pohublý.
Zdravotní stav : odčervený, odblešený, kastrovaný.
Je to fešák. Zrzavo bílý, světlý, mladý kocourek s kvalitní srstí a krásnýma, dobráckýma očima.

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

kristynka_10_17_-2-.jpg

 

KRISTÝNKA

 

Kristýnku virtuálně adoptoval pan Jiří Jelínek a posílá pro ni 300,- Kč měsíčně. DĚKUJEMEheart

 


Ev. číslo: 15/16

Narozena: cca listopad 2015
V depozitu od: 7. května 2016

Zdravotní stav při příjmu : vystrašená, pohublá.
Zdravotní stav aktuální: odblešená, odčervená, kastrovaná, zdravá.


Kristýnku jsme přijali společně se sestřičkou Maruškou z obce nedaleko Týna nad Vltavou. Jedná se o odrostlá koťata plaché kočičky, kterou majitel nemovitosti, kam se kočička přitoulala, nechal vykastrovat a poskytl jí příslušné zázemí.
Kristýnka je zatím velmi plachá, také ona se vyhýbá jakémukoliv kontaktu s člověkem

Info říjen 2017: Kristýnka se krásně ochočuje, není to ještě ta kočička, která Vás uvítá mezi dveřmi a začne se Vám otírat o nohy, ale rozhodně už se přijde zvědavě podívat. S ostatními kočičími parťáky je zcela nekonfliktní, čistotná, zdravá, baští všechno. Hlavně teda vyrostla opravdu do krásy, je to luxusní želvička.

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

img_0364.jpg

 

JITUŠKA

 

Jitušku virtuálně adoptovala Iveta Kačírková a bude jí přispívat měsíčně částkou 200,-Kč.Děkujeme!

 

Ev. číslo: 10/16
Narozena: cca jaro 2015
V depozitu od: duben 2016


Jituška je asi čtyřletá zvědavá kočičí slečna. Je malinko plachá, ale dělá obrovské pokroky, s trochou trpělivosti si ji určitě vymazlíte. S ostatními kočkami a pejsky má přátelské vztahy. Černobílá kočička má krásně pravidelnou kresbu tváře a čelo jí zdobí královská bílá čelenka. Tak kdo dá královně Jitušce královský pelíšek? Je kastrovaná.
Je to opatrnější kočička, co se důvěry k člověku týká, ale dělá pokroky. S ostatními kočičáky i pejsky naprosto nekonfliktní. Pozn: je strašně zvědavá!

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750  (mezi 17,00 - 19,00).  

 

 

rolnicka.jpg

 

ROLNIČKA

 

Rolničku virtuálně adoptovala teta Pavla Vlnová a každý měsíc jí posílá bezva dobrůtky. Ze heartDĚKUJEME!

 

Evidenční číslo: 25/15


Narozena: asi 2013
V depozitu: od 12. ledna 2015


Zdravotní stav při příjmu: přijata podvyživená, špinavá, celkově zanedbaná kočička (sběrný dvůr Bechyně).
Zdravotní stav při aktuální: Zdravá, pravidelně odčervená, pravidelně odblešená, kastrovaná, krásně přibrala na váze, ale nadále velmi plachá.
Ani po letech v depozitu nenašla k člověku zcela důvěru. Je absolutně neagresivní, ale stále velmi plachá. Klidně se prochází v těsné blízkosti člověka jak v bytě, tak v zahradě, přijde na krmení, ale pochovat se nenechá. S ostatními zvířaty naprosto nekonfliktní.
Rolnička je krásná kočička s delší, velmi jemnou srstí, bílá s černým „kabátem“ a zlatýma očima.
Rolnička čeká už velmi dlouho, najde se někdo, kdo by netoužil zvířátko hladit, ale dívat se a povídat si s kočičkou, kterou někdo moc zradil?

 

Nachází se v depozitu spolku v Týně nad Vltavou.

kockavsrdci@seznam.cz

V případě zájmu o adopci volejte depozitní tetě

605 788 750   (mezi 17,00 - 19,00) 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz