Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ DOMOVY 2020

 
davidek.jpg
 
DAVÍDEK
 
Ev. číslo 1/20
Narozen cca záři 2019, přijatý 22.10.2019.
 
Na malého plachého kocourka jsme byli upozorněni obyvateli Budějovické ulice v Týně nad Vltavou. Koťátko žalostně mňoukalo pod zaparkovanými auty, při snaze ho odchytit však bleskově zalézalo do motorů aut. První pokus o odchyt se nepodařil, druhý den však byl  kocourek vyhládlý natolik, že se již nechal odchytit. Více jak dva měsíce se vyhýbal jakémukoliv kontaktu, při snaze ho pohladit nebo se k němu přiblížit, prchal do úkrytu. Časem však přišel na to, že mu nikdo nechce ublížit a že hlazení a mazlení je celkem příjemné a najednou se z něho vyklubal kontaktní a mazlivý kocourek.
 
9.2.2020 odjel do nového domova do Husince, kde bude bydlet v domku se zahrádkou
Podle prvních zpráv od nových majitelů  probíhá zabydlování dobře a Davídek dostal jméno Alfíksmiley

pep.jpg

PEPÍNO

Ev. číslo 60/19

Narozen cca 5/2019, přijata 28.11.2019

Kocourek Pepíno 3. února 2020 odjel do nového domova do Borotína u Tábora, kde bude mít kočičího i psího kamaráda.

Kocourka jsme přijali od MěP v Týně. Dva dny se zdržoval u Autoservisu Novotný v Týně a mňoukáním se dožadoval jídla a společnosti. Domníváme se, že ho zde někdo zřejmě vyhodil z auta. Pepíno je veliký mazel, rád se chová, je to celkově klidnější kocourek, vhodný především do bytu. S ostatními kočkami i menšími pejsky vychází dobře. Je čistotný, 2x odčervený.

snehurka.jpg

SNĚHURKA

Ev. číslo 64/19
Narozena cca 9/2018, přijata 18.12.2019
 
Sněhurka odjela do nového domova v sobotu 25. ledna 2020. Bydlet bude v Bechyni v bytě s kočičí kamarádkou Vločkou, která byla adoptována  v dubnu 2017 také z našeho depozita. Mějte se spolu krásně, holkyangel!
 
Sněhurku jsme přijali od nálezců ze sídliště Na Libuši v Bechyni. Zdržovala se několik dní pod auty a mňoukáním se dožadovala jídla a tepla. Sněhurka je kontaktní kočička, má velmi ráda lidskou společnost, s ostatními kočkami vychází také dobře. Je čistotná. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o bytovou kočičku. Kastrovaná.

 

beda.jpg

 

BÉĎA

Ev. číslo: 42/19

Béďa odjel do nového domova v sobotu 25. ledna 2020. Bydlí teď v Drhovicích u Tábora s dvěmi slečnami a za kamarádku tu má dvou letou kočičku také z útulku a pejska. A bude moct chodit i ven na zahrádku. Co víc si přát! Hodně štěstí, Béďo!heart

A jak to bylo než se kocourkovi poštěstilo?

Koťata nalezena 4. září 2019 v papírové krabici v kontajneru v obci Chrášťany. Jeden prcek musel být bohužel uspán (zhnisaná nožka a infekce...).Ostatní tři jsou v péči naší Verči, které se povedlo nahradit jim maminku a statečně je vypiplalawink

Béďa je hodně papací, je první u mističky a brání si jí před ostatními hlasitým vrčením a odstrkováním konkurence tlapkou. Je z celé trojky největší a nejtěžší, to ale neznamená, že by to byl nějaký Otesánek. První zkouší nové hračky a vydrží si s nimi i nejdéle hrát. Zkrátka, když něco dělá, dělá to pořádně. Tak je to i s mazlením. Rád vyleze na rameno a hraje si s vlasy. Používání záchodku je od malinka samozřejmostí.

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz