Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ DOMOVY 2021

 

hubk2.jpg

 

HUBÍK

 

V pondělí 18. ledna 2021 odjel Hubík s mladými majiteli do Tábora, kde bude bydlet v bytě se psí kámoškou.

 

Ev. číslo 63/20, narozen 7.7.2020

Přijatý 8.7.2020

 

Hubík je jedno z koťátek Valinky, která k nám byla přijata začátkem červencem společně s pěti čerstvě narozenými koťaty. Tři koťátka bohužel postupně uhynula, Hubík a jeho ségra Mia jsou v pořádku a mohou již odjet do nového domova.
Hubík je o něco málo klidnější než jeho akční ségra. Není tak průbojný, ale rád se nechá strhnout k nějaké té lumpárně. Je čistotný, odčervený.

 

vala.jpg

 

VALINKA

 

V neděli 17. ledna 2021 odjela do nového domova Valinka. Zůstává v Týně, bydlet bude  mladou rodinou a dalšími zvířecími kamarády v domku se zahrádkou.

 


Ev. číslo: 27/20

Narozena: cca 2018

V depozitu od: 8. června 2020


Kočičku jsme přijali z rekreačního střediska Avia, které se nachází v lese mezi obcemi Varvažov a Ostrovec u Písku a ve kterém přes prázdniny probíhá dětský letní tábor. Kočička se sem přitoulala a 7. července 2020 porodila pět koťátek. Tři kotíci jsou v pořádku, dva bohužel svůj boj prohráli...
Valinka je velmi přítulná kočina, o miminka se stará vzorně. Je čistotná. K adopci bude volná po odchování koťat a následné kastraci. Zdravotní stav je uspokojivý. Očkovaná.

 

Aktualizace k 7.1.2021: Valča přibrala, je bez zdravotních obtíží a vyhlíží nový domov.

 

mia2.jpg

 

 MIA

 

Miuška odjela do dového domova 14. ledna 2021. Bydlet bude s novou paničkou a kočičím kamarádem v bytě v Českých Budějovicích.

 

Ev. číslo 62/20, narozena 7.7.2020

Přijata 8.7.2020

 

Mia je jedno z koťátek Valinky, která k nám byla přijata začátkem červencem společně s pěti čerstvě narozenými koťaty. Tři koťátka bohužel postupně uhynula, Mia a její bráška Hubík jsou v pořádku a mohou již odjet do nového domova.
Mia je přesná kopie svojí kočičí mamky. Ze všech koťat byla již od narození největší a nejakčnější. To jí také zůstalo, stále musí něco prozkoumávat a objevovat. Záchůdek  používá vzorně.
Očkovaná.

 

am.jpg

 

AMÁLKA

 

Amálka odjela do nového domova 14. ledna 2021. Bude bydlet v domku v obci Krakovčice u Týna nad Vltavou jako kočičí jedináček.

 

Ev. číslo 3/21, narozena cca 9/2020

Přijata 5.12.2020

 

Tříbarevnou kočičku jsme přijali společně s dalšími třemi sourozenci z chatové oblasti nedaleko Chýnova. Zdravotní stav ostatních koťátek není zatím moc dobrý, budeme je postupně doplňovat.
Amálka je velmi křehká, citllivá a velmi neprůbojná kočička.  Je čistotná, v jídle nenáročná. Vhodná především do bytu.

 

j1.jpg

 

JAROUŠEK

 

 

Do nového domova odjel 10. ledna 2021,

bude bydlet v bytě v Týně nad Vltavou jako kočičí jedináček.

 

 

Ev. číslo: 11/20

Narozen: cca 2017

V depozitu od: 23. května 2020

 


Jaroušek zatím neměl ve svém kočičím životě moc štěstí. Žil se svou majitelkou - alkoholičkou v bytě ve Velešíně. Někdy měl jídla dostatek, jindy pocítil i hlad.... záleželo to na tom, jakým životním obdobím jeho majitelka zrovna procházela. Zřejmě převládala ta špatná období a tak se rozhodla ukončit svůj život sebevraždou..... Kocourek zůstal několik dní v bytě sám a byl ze všeho tak zmatený a vystrašený, že jej museli zachraňovat hasiči ze stoupačky, kam se schoval. Na několik dní našel azyl u hodné sousedky a protože rodina majitelky o něj neprojevila zájem, tak se Jaroušek ocitl u nás v depozitu.
Je to velmi citlivý a zatím také plachý kocourek. Potřebuje dostatek času a hlavně trpělivosti ze strany nového majitele. Zatím žil pouze v bytě, proto jej doporučujeme opět pouze do bytu. Kastrovaný.

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz