Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

25. 12. 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rorlig knol pa sidan av halsen

(nseo-sw.men, 21. 10. 2018 2:15)


Hi! I've been reading your weblog for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from Humble Texas! Just wanted to mention keep up the good job!
rorlig knol pa sidan av halsen nseo-sw.men/interesting-for-women/31755-roerlig-knoel-pa-sidan-av-halsen.html

Chvályhodné

(Alena, 22. 3. 2018 13:25)

Obdivuji vaše kočičky v útulku i ty plyšové. Skvostné. Jste úžasní, jen by to chtělo větší podporu. V Budějovicích je někde vedle PVT kavárna z níž jde část výtěžku nějakému útulku. Možná by to šlo i v Týně nebo na Temelíně???

Re: Chvályhodné

(Jitka, 22. 3. 2018 14:05)

Děkujeme za pochvalu :). Kočky "ponožkajdy" umí šít naše předsedkyně a sl. a paní (mamka + dcera) Procházkové z Tábora = šikulky :) ...
Co se kočičích kaváren týká, přibývají a to je moc dobře, ale nás zatím nikdo neoslovil - to je asi na majiteli kavárny. :)
Rozhodně nám pomohlo už velmi mnoho organizací a to různými způsoby. Třeba 20 za 20, Click and feed a mnoho, mnoho jiných a stále nám pomáhají naši dobrovolníci a dárci....Díky všem lidičkám, kteří pomáhají :)

Kryštůfek a Míša

(Jitka, 13. 12. 2017 21:52)

No, já na to taky koukám jako blázen, myslím, že je to nová verze Googlu ochrany (reCaptcha) - teda asi ...ale ty obrázky, to je fakt mazec....zkusím se toho časem nějak zbavit, ale zatím nevím jak :D :D ...ach jo, musím to prozkoumat - to mě "fakt baví" ...no jo no. Ale zase je fakt, že nám sem chodilo před časem děsné množství spamů, tak asi auto vložili ....:( ....moc se omlouvám. Mějte se taky moc hezky a samozřejmě také přejeme hlavně moc moc moc nových domovů plných lásky, pro kotíky i hafíky a také víc a víc lidí, kteří se o zvířata starají s láskou, rozumem a zodpovědností... :) :) :)

Poděkování od Míši z Fouska

(Irena Málková, 12. 12. 2017 15:28)

Milý Kryštůfku a ostatní kočkotety, MOC vám všem děkuji, že jste tak zlatí a posíláte našemu starouškovi Míšovi polovinu vaší zasloužené výhry. Jsme za to opravdu vděční, Míša se s ostatními kamarády v útulku spravedlivě rozdělí. Přejeme vám krásné Vánoce a do nového roku hodně sil. Vašim svěřencům přejeme co nejdříve nové domovy. S přátelským pozdravem Irena Málková, předsedkyně Fousek z.s.

Re: Poděkování od Míši z Fouska

(Jitka, 13. 12. 2017 9:51)

Díky za krásné psaní, ani nevíte, jak moc nás to všechny pohladilo po duši. <3

Re: Re: Poděkování od Míši z Fouska

(Irena Málková, 13. 12. 2017 10:54)

Tak to jsem moc ráda, jste zlatí. Jen ten váš test robota mi dává zabrat:-) Mějte se všichni krásně.

Kočička

(Stanislava, 8. 2. 2017 10:50)

Doma jsme měli 2letého otravného,znuděného kocourka.Týden jsme zvažovali zda mu pořídit kamaráda,skoro celé dny jsme hledali na internetu kočičky,ptali se lidí jestli nějakou nemají a nakonec jsme přišli na depozitum v Týně,hned druhý den jsme se tam rozjeli,jen jsme dosedli přihnala se kočulka Chilli a byla naše,ještě se nám zamlouvala jedna černobílá,,která se od nás také nechtěla hnout,ale byla takové malé telátko co si nechá vše líbit od ostatních a to jsme měli strach aby ji ten náš habán něco neudělal.Kdybychom věděli,že místo toho aby on dělal doma kápo,tak to převezme doma do tlapek tzv.přistěhovalec....No máme Chillinku,pořídili jsme kočičí škrabadlo,ušila jsem pelíšek a ještě se musí pořídit jeden záchůdek,to kvůli původnímu kocourovi,ten do použitého nejde a tudíž dva nestačí :D.Zatím jsou spolu 4 den,ale už se začínají tolerovat,jen co malá přestane na kocoura syčet bude to dobré,on by si hrál,ona ještě nechce.Na průzkum chodí společně v závěsu :D

Re: Kočička

(Jitka, 8. 2. 2017 23:56)

Děkujeme mnohokrát za zprávy. :), Určitě to bude vše dobré, až budou kamarádi - nějaký čas to trvá, ale to nic. Díky také mnohokrát za fotky, (zveřejníme v dopisech z nového domova :)). Chilly má teda krásného kámoše, to jsme zíraly i my tety :D - kdo by to byl řekl, že tak mrňavá kočičí slečna si bude dovolovat na tak velkého kluka kočičího :)......Přejeme Vám všem mnoho štěstí, lásky a legrace a děkujeme za nový domov pro další mňoukalku.

Kalendář

(Petra, 11. 10. 2016 9:44)

Od včerejška mám doma kalendář, moc se povedl, modelky a modelové jsou úplně perfektní :-)
Všem doporučuji koupit!!!! :-)

Re: Kalendář

(Jitka, 11. 10. 2016 10:55)

HEZKY - to byl fofr :D - ale jo, je vážně pěknej.....děkujeme moc za pochvalu, modelům vyřídíme a podrbeme za ouškama :D . Ať slouží kalendářík dobře a nese štěstíčko do všedních i nevšedních dnů :)

Píďa a Srdíčko

(Petr J., 2. 10. 2016 18:21)

Milá webteto,

pěkně Vám děkuju :-). Přečetl jsem si, co jste napsala o Srdíčku a o Píďovi a už zase nevím... Myslel jsem, že ten nejúžasnější kocourek, pro kterého bych si do Týna rád zajel, bude Břeťa. Teď se ale znovu dívám na Píďu a váhám. Máte pravdu, na první pohled mě čistě černý kocourek nezaujal (Břeťa svým dvoubarevným kožíškem vede), ale pokud má povahu podle Vašeho popisu...

Re: Píďa a Srdíčko

(Jitka, 4. 10. 2016 13:38)

:D .....nooo, pěkné. Dobrá rada nad zlato. Já nevím, asi bych to nechala na kočkách samotných. Ono když přijedete, sama si Vás vybere. Ono to tak asi vážně funguje. Přijde k Vám a nebo se na Vás tak zvláštně zadívá a najednou prostě VÍTE.
Fotky můžou být krásné a krásnější, ale stejně je to asi vážně ten moment, kdy se na sebe člověk a číča "zahledí".
Na fotku můžete každý večer koukat, snít atd., přijedete do depozita a Váš vysněný miláček Vás "vypeče" - prostě nemá zájem a nikdo ho nepřesvědčí.....a přijde kotík, o kterém jste vůbec nepřemýšlel a předvede Vám něco, co Vás "dostane".....
KOČKY JSOU OSOBNOSTI - o tom není pochyb, v tomhle fakt radit nedokážu :D :D :D .....každý ten chlupáč je úplně jiný a každý používá svoje tajná kouzla :).

Re: Re: Píďa a Srdíčko

(Petra, 4. 10. 2016 19:36)

Přesně tak :-) Mourovatého Mikeše jsem nechtěla, vlastně jsem žádnou další kočku nechtěla, když jsem jezdila za Romčou mazlit kočičky. Ale Mikýsek to tehdy viděl jinak a už 6 let u nás šťastně bydlí :-)

Re: Re: Re: Píďa a Srdíčko

(Jitka, 4. 10. 2016 22:17)

Jo jo, taky jsem "nic" neplánovala a moje "zvěř" mě nyní laskavě nechává bydlet s nimi - zjistili, že můžu být užitečná, neb vím, kam sáhnout pro krmení. Někdy jsem otravná, když si chci lehnou do vlastní postele, která je plně obsazená (psi, kočky, občas půl těla manžela).....všichni se tváří nepřátelsky, nebo dělají, že tam nejsou - no fakt jsem divná, že chci taky jít spát nebo co? :D :D :D (Kdo by je nemiloval, rozmazlence jedny :))

Re: Re: Re: Re: Píďa a Srdíčko

(Petr J., 6. 10. 2016 13:02)

Děkuju za podporu, milé dámy :-) Zrovna jsem začal číst první z kočičích knížek autorského dua PON, a tak mám o soužití s kočkou vcelku jasnou představu. Přesto si moc přeju, aby si mě nějaký ten chlupáč vybral a abych pro něj mohl být tím geniálním tvorem, který obstará krmení... Počítám i s tím, že se někdy tak docela nevejdu do dosud mojí postele i s tím, že nejvíc pozornosti bude to zvířátko vyžadovat ve chvíli, kdy se mi to vůbec nebude hodit...

Re: Re: Re: Re: Re: Píďa a Srdíčko

(Jitka , 6. 10. 2016 19:55)

:DDDDDDDDDDDDDDDD = zcela správná představa :):):)

Křemílek

(Petra, 30. 8. 2016 17:39)

Zlatíčko malé.....Tak jsem se na tebe těšila....Měl jsi mít u mne domov a kamaráda a zase zbyly jen slzy :'(
Teď tě nahoře už nic netrápí a určitě se proháníš s mojí Angelkou :'(

Re: Křemílek

(Jitka, 31. 8. 2016 1:00)

Je nám to moc líto všem :(....

Ad Bez servítek

(Lucka, 23. 8. 2016 8:06)

Přečetla jsem si příběh koťátek z lesa..a také váš článek Bez servítek a za tím, co jste napsala stojím a klidně podepíšu. Je mi z toho, jak se někteří "nadčlověci" ke zvířatům chovají špatně. Proč se pořád někteří dívají na zvířata a je jedno, jestli jde o kočky, psy nebo třeba morčata.., že jsou NĚCO MÍŇ než my? Proč dokážou ublížit bezbranným? Někomu, kdo přece nemůže za to, že se "jen" narodil! Přijde jim to fér? Jak dokážou v noci v klidu usínat? To jsme to proboha za rasu? Osvěta na každým rohu všech "fejbůků, twitrů, televizí"..ale kdo nechce, stejně to neuvidí..proč, sakra!!! Mám kamarádku a ta má kočku, do doby než přišla komplikace ji nenechala vykastrovat (i když jsme do ní hučeli horem horem, ale byla tehdy ještě tvrdá palice), kočka měla za těch pár let spoustu koťat, ale co musím napsat (a pozor, já jsem opravdu PRO kastrace) - kamarádka NIKDY koťata netopila, nenosila do lesa.. - která rozdala, rozdala a ta zbylá u ní (dnes už kastrovaná) žijí dodnes (a mají se dobře). Když se vám zdá kastrace proti přírodě (což sama nechápu, proti přírodě je přece daleko víc HORŠÍCH věcí, nad kterými se během běžného dne ani nepozastavíme..) přijměme zodpovědnost!!! A všichni, prosím!!! 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz