Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ DOMOVY 2019

img_20190129_164858.jpg

RŮŽENKA

Evidenční číslo 4/19

Růženka odjela 11. února 2019 a bude bydlet v domku v Dolním Bukovsku, kde na ni čeká kočičí kamarádka. Podle prvních zpráv s Růženka (nyní Amálka) hned zabydlela a holky už spolu začaly řádit. Tak ať se ti v životě daří, holčičko!smiley

A jak to s Růženkou bylo než odjela za svojí novou rodinkou?

Růžena se narodila asi v srpnu 2018, v depozitu je od 29.1.2019.

Kočičku jsme přijali od nálezců, ke kterým se přidala u nákupního střediska na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou. Růženka je mazlivá, kontaktní kočička. Je zdravá a dosud dobře živená. Kočičí záchůdek používá vzorně.

Očkovaná.

binkyvlevoa.jpg

BINKY (na fotce vlevo)

(koťátko kočičky Bohunky 18)

Narozen 24.5.2018

V depozitu od: 25.5.2018

Evidenční číslo: 7/18

Binky se odstěhoval do nového domova 6. února. Bydlet bude se svými páníčky ve vltavotýnském bytě jako kočičí jedináček. Hodně štěstí, kloučku heart.

A jak to s Binkym bylo než se mu poštěstilo?

Zdravotní stav při příjmu: Koťátka Binky a Bambulka (ta už našla nový domov) byla den stará, promočená z průtrže mračen, Binky byl ze všech sourozenců nejmenší a pravděpodobně z prochladnutí měl následně dlouho potíže s průjmy, ale zotavil se, začal přibírat a vše dopadlo dobře.

Příběh: Maminka koťátek Bohunka byla nalezena v areálu MŠ na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou. Za velmi silné bouřky, ve večerních hodinách ležela pod keřem a svým tělem chránila před proudy vody čtyři čerstvě narozená koťata. Sama se celá chvěla strachem i zimou. Celá rodinka to ten večer „pěkně schytala“ a i před tím s kočičkou nebylo pravděpodobně zacházeno vlídně, podle chování a podvýživy.

Bambulka už se nového domova dočkala, tak nenechte ani Binkyho dlouho čekat! Je to hravý lumpík, který by měl v novém domově rád i nějakého toho kočičího souputníkasmiley

 

 
mikesek.jpg
MIKEŠEK
 
Evidenční číslo 5/19
 
Dne 12.1.2019 byl přijat do depozita asi sedmiměsíční kocourek Mikešek. Jeho páníček se dostal do velmi těžké životní situace a potřeboval Mikeška na nějakou dobu pohlídat. Bohužel se situace nezlepšila a tak majitel souhlasil s adopcí kocourka. 27.ledna 2019 přijela mladá slečna s přítelem, kocourek se jim zalíbil, oni jemu také a tak putoval do nového domova do Českých Velenic.
(na fotce je vidět, jak Mikešek celou dobu leží slečně Adélce
na ruce a nechtěl se od ní hnout - takže bylo rozhodnuto smiley).
 

maruska2.jpg

MARUŠKA

Ev.číslo: 16/16

Mourinka Maruška čekala skoro tři roky než se jí poštěstilo najít opravdový domov. Navíc se z původně plaché kočičky stala velká mazlinka. Prostě malý zázrak, který vyústil v to, že se 30. ledna 2019 Maruška přestěhovala od depozitní tety a zůstává v Týně nad Vltavou v domku se zahrádkou a dalšími zvířecími kamarády. Hodně štěstí, holčičko!

 

A takhle to s Maruškou bylo:
Zdravotní stav při příjmu: vystrašená, zdravotně relativně v pořádku (venkovní kočička).

Zdravotní stav aktuálně: odblešená, odčervená, kastrovaná

Marušku jsme přijali společně se sestřičkou Kristýnkou z obce nedaleko Týna nad Vltavou. Jednalo se o odrostlá koťata plaché kočičky, kterou majitel nemovitosti, kam se kočička přitoulala, nechal vykastrovat a poskytl jí příslušné zázemí.


Maruška byla velmi plachá, ale stal se zázrak! Je leden 2019 a z Marušky je naprostá pohodářka a zároveň velká mazlinka. Nechá se hladit, chovat, ráda si hraje. 

Vzhled: Mourinka s velkýma očkama, kresba je na hrudi světlejší a pěkně vystupují tmavé „korálky“ angel

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz