Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy od Venušky, u nás Srdíčko

14. 1. 2017

13.2.2017 Další foto a úžasné psaní ....děkujemelaughlaughheart

Dobrý  den,
 
posílám několik foto-úlovků z pestrého řádění a vydatného odpočívání Venušky. Je pravda, že fotky jsou spíše odpočinkové, černé šmouhy, které vznikají při pokusech o momentku si jistě dokážete představit.
Venuška už se dokonale sžila s celou domácností, slyší na své nové jméno ( tedy samozřejmě pokud chce ), umí parádně využívat veškerého pohodlí, které poskytuje život v bytě. Její nejlepší člověčí kamarádka Maruška ji neustále zásobuje novými hračkami a navzájem zkouší svou výdrž a mou trpělivost :-) . Největší radost mám ale z toho, že výborně vychází s naším starouškem kocourkem a jsou KAMARÁDI :-) . Občas ho sice v rámci hry zlobí ( přeci jen starší kocourek pořebuje víc odpočinku než třeštidlo Venuška ), ale jinak jsou v pohodě.
 
Mějte se všichni krásně, přeji hodně štěstí a sil  Pavlína Harbáčková


 

 

 

Prosinec 2016, dopisy od Venušky, moc děkujeme smiley

Foto zde 

Venuška rozhodně není "mouchy snězte si mě" ! Když se zrovna nehoní s Maruškou ( ony dvě jsou tedy dvojka devilwink, myslím, že sousedi z nás mají radost laugh), zkoumá, šmejdí systematicky zkouší kvalitu nábytku a škrabadel ( ta vydržela dva kocoury, ale Venuška jim dává co proto surprise). Poté zblajzne na co přijde a chvíli dělá andílka angela odpočívá . Mezi pátou a šestou všechny vzbudí urputným a hlasitým vrněním a šlapkáním po hlavě ( Maruška to trefně nazvala " Masáž mozku " ), že už bysme si zase mohli jít hrát yes. Takže trošinku zlobí, ale jinak je to SRDÍČKO heart. Ještě jednou moc děkuji a mějte se krásně ! P.H.

 

Další psaní také prosinec 2016:

Venušce jsme u vás pořídili výbavu : pelíšek, housenku a kozlíkový pytlík - všechno mělo velký úspěch ! Jen se slintacím pytlíčkem nešlo pořídit žádnou zveřejnitelnou fotku - na všech je černá šmouha laughlaughlaughMějte se krásně a všem útulkovým tetám přejeme krásné vánoce ! P.H.

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz