Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy od Sáry (u nás Květuška)

5. 10. 2016

27.9. 2016 nám poslala krásné zprávy z nového domova Sára (u nás Květuška). No co k tomu dodat – fotky i komentáře mají úžasný „kočkosrdeční přibližovací“ sled.laugh Sára už baští ve stejné místnosti s člobrdou a najednou je v jeho posteli  laughdevil…no, pěkně! To byl teda fofr – holt jste se holky teda skutečně našly angelheart. Díky moc za krásné foto i za zprávy a přejeme jen to dobré, moc lásky a legrace.

Pozn: jídelní kout je teda "úžasnej"!!!! Ta se má ta kočinka jedna wink, ale zaslouží si to, vždyť se načekala….jojo, díky moc.

Psaníčka: 

Dobrý den, když jsme tak povídaly, stáhla jsem další fotky z foťáku a ještě posílám, jak se má Sárinka k světu :-)

...tady je ještě ten pelíšek z druhé "packy" :-), hned si ho oblíbila a její nový jídelní koutek... Už se jde najíst, i když jsem ve stejné místnosti, tak myslím, že si rychle zvyká.

Tak se mi právě podařilo vyfotit hlazení. Sára totiž zjistila, že paničky peřina a polštář jsou dost dobrý:-), takže byla nakloněna i mazlení a blbnutí :-).

Přeji hezký nejlépe kočičí den :-)

-----------------------

A znova nám píše Sárinka a posílá správné foto laughlaugh. Velice rychle si své lidi důkladně ochočila laugh. Děkujeme za skvělé zprávičky. 

Dopis říjen 2016

.....Přinesla jsem ze sklepa ještě Viktorčinu starší boudičku, že jí dám nový potah a než jsem tak udělala, Sára jí přijala za svojí tak, jak byla původní. Ještě má putovní spací polštářek, na něm spinká kdekoli, kde jsem já, tak ho přenáším, aby měla pohodlíčko. Už se vůbec neschovává, chrupká na něm, jak zabitá kdekoli, kam jí ho položím. Chodí si sama pro pohlazení a pro jistotu si mňoukne, jako abych jí náhodou nepřehlédla, že chce pohladit. Každý den, když jsem přišla domů, nastalo "hledání kočky", ale to už je taky minulost, od čtvrtka už na mě pokaždé čeká a vítá mě... Řekla bych, že mě i po kočičím peskuje, kde že se to courám :-D. Když jsem doma, zkouším jí občas dát oboječek, abych jí mohla naučit na kšírky a mohly jsme jít ven na "průzkum" :-). Vůbec jí to nevadí, tak myslím, že to časem půjde. Je velice učenlivá. No, a děsnej průzkumník, šmíruje mě i ve vaně .......co že tam dělám laugh

No, to by bylo asi psaní nekonečné, je to prostě zlatíčko. Pořád si říkám, jak to, že jí nikdo nechtěl a pak zase, ještě štěstí, že tam na mě počkala....

 A na stránky napiš, že i kočička, která je plachá, když má dobrý lidský tlapky a trpělivost, tak se svýma tlapičkama dokáže nadělat spoustu štěstí a radosti." (to teda na stránky dáme!!! pozn. web teta)

"Posílám zase nějakou fotečku... ...doupátko po Viktorce, spinkací polštář, průzkum akvárka.... :-))))). Už se nechá fotit krásně z blízka, akorát při hraní je moc rychlá, tak to nestíhám vyblejsknout :-)

Zatím ahojky.

 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz