Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy od Pídi

8. 3. 2017

19.3.2017 přišel další krásný dopis od Pídi, děkujeme. 

foto zde

................

Dobrý den,

přinášíme Vám aktuální informace o Píďovi. Píďa už se u nás myslím úplně cítí jako doma. Je mazlivý, od holek už ví, co může očekávat a tak nějak si s nimi umí poradit - buď uteče nebo se s holkama mazlí, ale už nereaguje vyplašeně. Také rád kouká oknem na krmítko a ptáčky. Je krásně čistotný, rád papá a já si ho můžu i pochovat, jinak moc nechce. Je to takový naše zlatíčko a hodně tíhne ke mně. V noci chodí do ložnice, zamňouká, já ho pohladím a on pak spokojeně odchází spát většinou do obýváku. Do postele ke mně sice nechce, ale někdy chodí do mojí skříně vedle postele. A něco pro zasmání. Na skříni mám šoupací dvířka a dneska v noci je Píďa otvíral, zavíral, vytahal mi šálu, rukavice, ponožky, no zkrátka pěkně řádil:-) Na fotkách můžete vidět, jak je spokojený v přítomnosti holek a při špehování krmítka.

Mějte se hezky a ať brzy najdou i ostatní kočičky své domovy.

S pozdravem

Petra Šašková s rodinou 

 

................................................

Hned po příjezdu kocourka Pídi do nového domova nám dorazil dopis a informace a také super foto - moc děkujeme laugh

.....

Dobrý večer,

přináším aktuální info o Píďovi. Cesta do nového domova proběhla asi takto. Za cedulí Týn nad Vltavou mu došlo, že je něco špatně, nejprve se pokakal, trošičku pobrečel a bohužel také poblinkal. Když jsem ho začala hladit,uklidnil se a zbytek cesty proběhl v klidu. Doma hned vylezl z přepravky a vlezl si na ní, potom okupoval na lince chlebník. Nechává se hladit, přede, zatím nejí. Teď se nám přesunul do obýváku pod křeslo a hoví si na koberci.  To je zatím vše, ještě jednou děkujeme a zase se ozveme.

 

S pozdravem

Petra Šašková s rodinou

​....

6.3.2017

Dobrý večer,

přináším Vám aktuální info o Píďovi. Dnes ráno seděl na kuchyňské lince u okna,tak jsme mu tam dali pelíšek a byl tam celý den. Na šrumec v kuchyni nereagoval, jen na mladší dceru trochu vyplašeně. Celý den jsme se u něj tak nějak střídali, hladili, zkoušeli jídlo, ale nic. Až kolem sedmý večer jsem ho dala na zem a on okamžitě se začal s námi mazlit a to dost intenzivně, najedl se, hodně napil, použil kočičí WC a ještě šel šmejdit na pro něj neznámý místa. Udělal nám velikou radost, vůbec to není ten kocour, co přede mnou v depozitu utíkal. Je úžasnej.

 

S pozdravem 

Petra Šašková s rodinou

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz