Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy od Ludvíka

17. 1. 2016

Krásné fotky jak se Ludvíček má .....ten je teda VEEEELKÝ :)

2015 o vánocích, děkujeme za krásný dopis smiley

Dobrý den,
přeji hezký zbytek vánoc a dovoluji si poslat poslední fota Ludvíka I. Přistěhovalce.
Štědrý den - malý diplomat - když to nešlo na klín (otec mého dítěte kočky moc nemusí) tak ho oblažil alespoň svojí bezprostřední přítomností. Vysloužil si tajné podrbání za uchem -   velké vyznamenání. Domácí kočky to těžko kousaly :-).
Nechci  žalovat, ale hlásit to musím: je to ÚTĚKÁŘ!!!!!!!!!!!  Hned druhý den to vzal oknem a přišel až po mém zoufalém volání a hodinovém hledání za asistence všech okolních sousedů.
A to samé si zopákl dnes 2 x.
Poprvé jsem ho přinesla od paní sousedky ze zahrady sousedící s mojí. Má též kocoura a o Ludvíkovi věděla z předchozího dne. Domluvila jsem mu a instalovala jej do předsíně. Než jsem však přeběhla barák, vzal roha pootevřenou verandou (to když jsem ho hledala - aby se mohl vrátit). Další dvouhodinové hledání, můj pláč a čičíkání - všichni sousedi mě mají za bláznivou babu. Našla jsem ho před barákem, byl vyplašený, naježený a chtěl mě skoro i kousnout. Už jsme se uklidnili a píšeme Vám mail. Leží mi na klíně a dělá jako že nic.
Nevím co mu budu krmit, nebaští Gourtmentky, které jsem kočičákům koupila k vánocům v akci a do zásoby. Moc mu chutnal, ale včerejší kapr. Průjem nemá - k večeři máme kachnu tak snad ....

Kočkám i Vám 3 x zdar :-)


 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz