Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy od Kubíka a Marušky

26. 2. 2015

Foto zde

Dobrý den paní Babková.
   Kočičky - Kubíčka a Barušku - máme od Vás už 14 dní, a máme z nich radost. Kubíček je stále ještě trochu plachý, stačí neznámý zvuk nebo pohyb a už letí...:-),ale i tak v ochočování udělal veliké pokroky. Rád lehává na okně a když k němu přijdu, už neuteče ale slastně se nechává mazlit, převaluje se ze strany na stranu /ukazuje kde je to nejlepší/ a vrní a vrní. Rýmu jsme už doléčili, jen občas ještě pšíkne.
   Barča roste jako z vody, za chvíli Kubíčka snad dožene. Občas se ještě ukáže trochu průjem, většinou když dám do jídla maso z konzervy, takže vařím maso a míchám s rýží jak jste mi poradila. Už baští i granulky, koupila jsem zatím kotěcí Fitmin, než se v tom trochu zorientuji, ale důkladně to studuji a brzy ze mne bude opravdový odborník na krmiva:-).Blešku už jsme žádnou nenašli,byla to jen ta jedna, tak jsme to dál neřešili.
U Kubíčka plánujeme kastraci, myslíme že už je čas. Zase Vám dáme zprávu, abyste věděla jak ten nový domov kočičáci zvládají /a i my jak to zvládáme:-)/. Zdá se mi, že jim je u nás dobře.
 
S pozdravem                 Petra Flídrová

P.S:Fotky z oblíbeného okna... záclonky a kytky jsme již odstranili;-)

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz