Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy od Berušky

7. 9. 2016

Léto 2017 - Beruška opět potěšila všechny tety krásnými fotkami, děkujeme heart

...

Říjen 2016 - dopis od Berušky  a fotky , děkujeme smiley.

....

Ahoj všichni, 

Posílám pár řádků a obrázků,  aby jste věděli, že na Vás s páníčkama moc vzpomínáme.

Před chvíli jsme se vrátili od pana doktora z druhého očkování, protože jsme nevěděli, jestli jsem byla očkovaná jako malé kotě.  Byla jsem moc hodná, tak mi panička pustila moji oblíbenou pohádku, potom musím  zkontrolovat situaci za oknem, jako každý den a jdu odpočívat. Mám nový polštář  tak zjjistím, jestli je spinkací.  

 Moji milí kamarádi,

 přeji Vám z celého srdíčka hodně zdravíčka.

Štěstí ať se na Vás usměje a Vy svůj domov najdete.

Beruška

.......................................................................................

5. září 2016 nám přišel dopis od Berušky a krásné fotky, děkujeme smiley

--------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

  chtěla bych Vám poslat opět pár fotek kočičky Berušky. Po pročítání Vašich stránek je mi vždy těžko z bolesti i smrti malých tvorečků, kteří se ničím neprovinili, jen se setkali s bezohledností,krutostí a lhostejností v podobě člověka. Kdyby uměli mluvit, jakou podobu by tento člověk měl , jak by popsali ohavnou, zapáchající energii, která z těchto lidí plyne, jakým slovem by ho pojmenovali ? Lidi, kteří si sami mrzačí duši i srdce, lidi,kteří svůj rozum zahrabali do té nejohavnější, smradlavé  stoky.

 Naštěstí existuje mnohem víc lidí , jimž osud bezmocných tvorečků není lhostejný. Ví, že vše co potřebují je v srdci a i když  přijde chvíle zlá, kráčí dál, protože na jejich pomoc někdo čeká.

   Věřím, že půvabnou energií jedné zachráněné a domova nalezené kočičky podpořím tu Vaši a dodám Vám sílu bojovat proti zlu.

   Beruška je hravá, mazlící šelmička. Úkryty za závěsem a bleskové výpady, při kterých jsou okamžitě srolovány všechny kobercové předložky je báječná zábava. Potom  bašta, gourmetky jsou nejlepší, prospat se v pelíšku pod lavicí a samozřejmě každý den rozcupovat na malé kousky papírové kuličky a pozorovat lidi, kteří chodí pod balkonem. Vytvořili jsme společné rituály, které si oblíbila a důsledně s námi o nich diskutuje. Je to upovídaná holčička.

Přejeme Vám všem mnoho štestí.

Elena 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz