Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis pro Míňu

14. 11. 2015

14.11.2015 

Kocourek Míňa dostal tak krásný dopis, že jsme paní poprosili o jeho zveřejnění...posuďte sami a fotky si prohlédněte zde - docela neuvěřitelné, ta podoba!!! Děkujeme za dopis i za vánoční dárek pro Míňu a věřte nebo ne, když Míňa tento dopis dostal, byl to první den, kdy si zkoušel trochu hrát!!! Opravdu! heart Zdravíme Čaka i jeho paní s krásným, voňavým jménem smiley, paní Růžičkovou.

DOPIS:

České Budějovice, 6.11.2015

Ahoj Míňo, jmenuji se Čak.

Dívali jsme se na tebe s paničkou v počítači a zdá se mi, že jsi mi velmi podobný.

 Já, ale bydlím v Budějcích, kde jsem se patrně i narodil. 30. 11. 2014 v noci jsem seděl pod autem a čekal, až umřu, chyběla mi kůže na hlavě stržená až na nohu, byl jsem prostě skalpovaný, jak sem se hřál v kapotě auta. Seděl jsem si tam po tmě a krvácel a neměl už sílu. Pak jsem uslyšel kroky, ona procházela okolo a já sebral sílu a jedinkrát žalostně zavolal.  Klekla si, sáhla do tmy a vytáhla mne z pod auta, odnesla mne domů, já hodně plakal. Byla noc a tak  to sakra trvalo než se našel veterinář. A to bylo dobře představ si Míňo! Zatímco jsme spolu čekali, díval jsem se jí do jejích modrých očí a ona do mých žlutozelených, ani jednou jsem nemrknul. Od té doby jsme spolu.

Chtěl bych ti říci, abys také překonal své trápení a uvěřil v dobro lidí, začal papat. Já jsem vděčný, že jsem to přežil, nevadí mi, že nemám ucho a mám tak křivou nohu, že o ní možná i přijdu. Ale prostě žiju a hraju si, a kdyby to šlo, klidně přijeď za mnou na návštěvu. Tady by ses rozežral, to mi věř, protože když  nejsi dost rychlý tak Richard, Uma a Čímánek ti ňaminky vyfouknou. Posílám ti pozdrav a panička penízky na vánoční dárek na účet 2200731130/2010 (bude to tak dobře nebo jinam?); na nějaké ty dobroty a vůbec...znáš to J)

 Když tak přijeď na návštěvu, tady by ses určitě rozveselil s mýma kočičíma kámošema...i když je zlobím, přijali mne.

                                                                                                                 Pac  Čak

 

 

 

 

 

   

 

                     

                           

                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kočka v srdci zs

DORUČOVACÍ (box) ADRESA

Kočka v srdci z.s.
Jitka Černá
Hosín 58
Hluboká n/Vlt.
373 41

kockavsrdci@seznam.cz